Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Schmachtl CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185
252 50 Vestec u Prahy
tel: + 420 244 001 500
fax: +420 244 910 700
office@schmachtl.cz
www.schmachtl.cz

Kabelové příchytky SchnablVyvrtat. Zasunout. Hotovo!

Ať už potřebujete přichytit kabelové rozvody dočasně nebo trvale, máme pro vás to pravé řešení. Kabelové příchytky tradičně obsahují prvek, velmi často hřebík, který má za úkol přichytit kabel k požadovanému povrchu. Nicméně u nás ve Schnablu jsme vyvinuli plug-in technologii, která umožnuje rychle, snadno a bez použití nářadí zasunout příchytku do 6 mm otvoru. Naše plastové kabelové příchytky jsou vhodné pro všechny druhy materiálů od sádrokartonu přes heraklit až po izolační desky. Navíc plastové příchytky Schnabl jsou k dispozici v různých velikostech tak, aby vyhovovaly nejrůznějším typům elektroinstalačních systémů.

Princip

Základním principem Schnabl plug-in technologie jsou patentované geometricky uspořádané segmenty tvořící expander na dříku příchytky.

Tento speciální design spoluvytváří upevňovací prvek, který lze bez použití nářadí a s velmi malým úsilím zasunout do 6 mm otvoru. Při zasouvání se segmenty expanderu poddávají tlaku a dřík příchytky lze volně zasunout do otvoru. Opačná situace nastává při pokusu o vytažení příchytky, všechny segmenty expanderu se díky svému tvaru vzepřou v otvoru a zvýší se tření mezi stěnou otvoru a segmenty expanderu. Čím je tah na dřík příchytky větší, tím větší je tření mezi expanderem a stěnou otvoru.

  Tak rychle to jde jen se Schnabl příchytkami!

Ve srovnání s tradičními technikami je instalace se Schnabl příchytkami mnohem rychlejší a vyžaduje minimální úsilí. Firma Schnabl Stecktechnik drží vedoucí postavení na trhu v oblasti upevňovacích systémů pro elektrické instalace. Pro každou metodu instalace na nebo pod omítky, pro upevnění na lehké příčky, např. sádrové desky, pro upevnění na heraklit a izolační desky, atd. existuje vždy optimální řešení Schnabl. Maximální vytahovací síla (až 350 N pro zajištění každého bodu upevnění) to je zaručená bezpečnost upevnění Schnabl. Všechny výrobky Schnabl jsou vyrobeny z kvalitních recyklovatelných plastů. Certifi kace ISO 9001, která byla udělena poprvé v roce 1997, je zárukou kvality plug-in technologie Schnabl Stecktechnik GmbH. Používání produktů Schnabl vede k významnému snížení nákladů na elektrické instalace a až k ztrojnásobení rychlosti montáže.