Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Schmachtl CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185
252 50 Vestec u Prahy
tel: + 420 244 001 500
fax: +420 244 910 700
office@schmachtl.cz
www.schmachtl.cz

Úvod »Upevnění EC Euro Clipu » Nastřelením ESP

Upevnění nastřelením ESP

Oblasti použití:

Pro pokládání trubek a kabelů – ve spojení se systémem příchytek EC Euro – s pomocí nastřelovacího zařízení. Dva kroužky ESP odpovídají nastřelovacímu zařízení Hilti (GX 120-ME), Spit (Pulsa 700 E) a Würth.

 

Návod k instalaci:

 

EC v kombinaci s ESP:

• Připojte EC k ESP

• Připevněte tuto kombinaci k ústí nastřelovacího zařízení a vystřelte ESP do požadovaného místa

• Po montáži na je svorka EC nastavitelná

• Zasuňte trubku do svorky

• Kabely lze připevnit k ESP pomocí stahovacího pásku

 

Pokyny pro montáž a použití:

Připojte příchytku EC Euro k ESP, poté zatlačte ESP na nastřelovací hřídel, proveďte ruční nastavení a vystřelte. Zářezy ESP umožňují snadné nastavení. Příchytku EC lze znovu nastavit podle potřeby a také ji lze zapojit do série. Pokud je připojeno několik trubek za sebou, připojte EC k ESP a spojte je s již sestavenými příchytkami EC Euro. ESP je proto již ve správné poloze a je třeba ji pouze vystřelit.

 

Výhody/vlastnosti výrobku:

Díky své konstrukci je nastřelovací destička skryta pod trubkou, takže po montáži je prakticky neviditelná. ESP lze upnout do ústí pistole od Hilti, Spit nebo Würth, takže není třeba žádné další uchycení. K jediné ESP lze připnout několik příchytek Euro. Průměr otvoru je 2 mm, takže je dostatečně malý, aby udržel hřebík, který nebyl plně zatlučen, takže ESP je pevně uchycena. Použití stahovacího pásku (jako u upevňovací kotvy ESD Euro) je také možné. Na boku kroužku je „náběh“, takže je možné vložení z obou stran.