Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Schmachtl CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185
252 50 Vestec u Prahy
tel: + 420 244 001 500
fax: +420 244 910 700
office@schmachtl.cz
www.schmachtl.cz

Úvod » Plastové příchytky na kabely

Plastové příchytky na kabely

 

Kabel kam se podíváš

Pohybujete se pravidelně na stavbě? Pak víte, že je na ní mnohem více kabelů, než kdy obyčejný smrtelník po jejím dokončení uvidí. Nesprávně uchycené kabely mohou narušit technickou stránku stavby, případně ji i poškodit. Samotná oprava pak může stát víc než pořízení několika kvalitních plastových příchytek. Špatný technický stav budovy může navíc někoho ohrozit.

 

Pro dokončení stavby v termínu je potřeba mít kvalitní materiál, který vás nezklame a splní svou funkci. Plastové příchytky na kabely, k jejichž instalaci nepotřebujete hmoždinky, vám navíc ušetří spoustu času.

 

Technologie plug-in

Dlouholetá tradice a mnoho zkušeností nám umožnily přijít s inovativní technologií, která posouvá vaše projekty na novou úroveň.

 

Plastové příchytky na kabely Schnabl mají vlastní patentovanou technologii plug-in. Ta spočívá v geometricky uspořádaných segmentech, které tvoří expander na dříku příchytky. Pro její instalaci je potřeba vyvrtat otvor o průměru 6 mm. Příchytka jde zasunout velice snadno, ale pokud byste se ji pokusili vytáhnout, segmenty expanderu se vzepřou proti stěně vrtu a zabrání v jejím vytažení.

 

S vaším projektem vám pomůže také náš další profesionální sortiment, do kterého patří například příchytky pro vodiče nebo upevnění pro sádrokartony.

 

Široké využití

 

Příchytky lze použít na téměř všechny podklady, jako je například sádrokarton, beton, duté cihly, heraklit a další materiály.

 

Protože jsou vyráběny v různém provedení a široké škále velikostí, můžete je využít pro přichycení nejrůznějších trubek i kabelů. Ke stěně, ke stropu i k podlaze.

 

Rada nad zlato

Rada může být sice vážena zlatem, ale my od vás za ni nebudeme chtít ani halíř. Naopak budeme rádi, pokud se na nás obrátíte a my se s vámi budeme moci podělit o naše dlouholeté zkušenosti.